top of page

המלצה שלו

ראשית כל, תודה לך יהודה שהכרנו אותך

א. בתור חבר ב. ואיש מקצוע מאמן רגיש ומסור.  
אנחנו שמחים שנכנסנו לתהליך שרק העניק לנו טוב ויכולות להקיר אחד את השני בתור זוג ולהעצים את הזוגיות יותר ולהפריח אותה מחדש כל זה בזכות הכלים והידע והניסיון שלך תודה גם על האמון בנו והבטחון שהענקת לנו שנצליח בדרך ובכל התהליך המיוחד שעברנו יחד אני סמוך ובטוח בע"ה שעם האימון המצוין שעברנו והכלים שקבלנו אנחנו גם נצלח כל משבר או ניסיונות שיהיו בעתיד הן במישור האישי והן כמובן במישור הזוגי.
לסיכום אני מרגיש שעצם התהליך של האימון פתח בי ונתן לי את היכולת להקשיב לנהל שיח בצורה טובה מבינה ובריאה להכיל יותר את הבן זוג ולהקשיב לצרכים שלו,לחזק את העיניין והקשר הרומנטי לשים לב לפרטים החיובים שיש בנו להעצים ולהאיר אותם.
נ.ב הכרנו אחד את השני מחדש הכרתי את אישתי מחדש

המלצה שלה

יהודה ,


תודה לך על הלימוד ובהתחזקות שלנו באהבה 

לפני שבאנו אלייך היה לנו קשיים בזוגיות כמו 
הבנה, תמיכה, חיזוק, וביטחון העצמי יש עדין עבודה על זה 
ובאמת אני רואה בזוגיות שלנו התרוממות ופחות עצבים ויש הבנה.אני לא אומרת שזהו הכל מושלם יש עוד להתאמן לחזק עוד אבל יותר טוב 
יהודה אתה עם אוזן קשבת ובמה שלא הבנו אתה היית שם בשביל שנבין למה לא הבנו וגם היית המתרגם שלנו חחח עכשיו אנחנו “יוצאים למים בלי המצופים” יהיה פה ושם שנעזר בך אנחנו לא נהעלם לך במהירות  
אנחנו עוזבים את האימון בידיע שהענקת לנו כילים להתמודדות בעתיד ונדע שבזכות זה נוכל לצלוח 
ומפה אני מאחלת לנו בהצלחה בזוגיות ובעזרת ה המשפחתיות

אימון זוגי יהודה ציפורי

אימון אישי לזוגיות

רבים מחפשים אחר אהבה ומציאה של בן או בת זוג שיהוו את השלם שלהם ויאפשרו להם לאהוב, להתמסד ולהקים משפחה אוהבת בישראל.

אין כל רצון להרוס עבורך את השאיפה הזו, להיפך, אך חשוב להבין כי החזקת זוגיות קשה שבעתיים מאשר יצירת זוגיות.

בישראל שיעור הגירושין כיום עומד על כשליש ביחס לשיעור המתחתנים מדי שנה וזאת מבלי להכליל זוגות רבים הנחשבים "פרודים" או במערכת יחסים עכורה של חוסר קומוניקציה או תקשורת בריאה.

הסיבות למצב זה הן רבות ואפשר להאשים את יוקר המחייה בישראל, שעות עבודה רבות, רמת הלחץ הגבוהה בארץ ואת האופי הישראלי הידוע של חוצפה, קשיחות ו"יודע כל" שיש בקרב רבים באוכלוסייה.

עבור זוגות רבים הדרך הטובה ביותר ולעתים היחידה לשמור על הזוגיות ולאחד אותה מחדש כפי שהייתה בימים עברו היא באמצעות אימון אישי לזוגיות.

 

מהו אימון אישי לזוגיות?

אימון אישי לזוגיות הינו תהליך בו "עובדים" על הזוגיות בעזרת קאוצ'ר במטרה לשפר ולהחזיר אותה לימים הראשונים של ההיכרות, האהבה והחיבור הזוגי והכל בהתאמה למצב כיום על כל הקשיים והמהמורות שיש ונוצרו בדרך.

 

זוגיות היא "עבודה קשה" רציפה ויומיומית ואם מבינים שיש בעיה בזוגיות ואם עדיין יש את הרצון לשנס מותניים ולעבוד עליה כראוי, אז עזרה חיצונית של מאמן אישי לזוגיות היא דרך נפלאה למציאת פתרונות והחזרת האנרגיה והחדווה לחיים הזוגיים.

אימון זוגי

אימון אישי לזוגיות המלווה במאמן שכזה, איש מקצוע בתחומו ובעל הכשרה בעזרה ומתן פתרונות לזוגות במשבר, הוא האפשרות לקבל זווית ראייה חיצונית על מערכת היחסים שלכם ועצות יעילות המותאמות ספציפית עבורכם כיצד לשפר את המערכת הזוגית ולעבוד עליה בצורה נכונה ובליווי צמוד שלא יאפשר לכם לוותר או להוריד את רמת ההשקעה.

 

אין כל ספק כי אימון זוגי נכון ומקצועי יכול להחזיר את הזוגיות שלכם למסלול ולבנות מחדש את האהבה והרגשות בין שניכם.

תקשורת זוגית

החיים בישראל של היום כלל אינם קלים לזוגות החיים יחדיו אם במסגרת של חיים משותפים בלבד או במסגרת של משפחה עם ילדים וכל הכרוך בכך. יוקר הנדל"ן והמחייה, העומס והלחצים בעבודה ובשגרת החיים באזורנו מכבידים מאוד על היחסים הזוגיים ועל כן שיעור המתגרשים בישראל נימצא במגמת עלייה חדה בעשור האחרון. המצב הגיע לכך שמעל שליש מכמות אלו שנישאים כל שנה הוא כמות המתגרשים מדי שנה.

הבעיה העיקרית הנוצרת היא תקשורת זוגית שאינה תקינה ומשפיעה על מצב היחסים ומערערת או הורסת אותם לחלוטין.

 

ישנם מספר גורמים לבעיות תקשורת זוגית שהם נפוצים במיוחד:

שונות – כל אדם הוא שונה ולעתים למרות שיש אהבה ונישואים עדיין אין קבלה של שונות בן הזוג והשלמה עם כך שלא תמיד יחשוב כמותנו או יסכים עם דעותינו.

פרשנות – פירוש לא נכון של משפט שנאמר או נכתב על ידי הצד האחר והובלה לכעסים, ויכוחים או מריבות שלא לצורך.

ציפיות – לעתים יש כעסים ומכאובים אישיים, שמופנים כלפי בני הזוג, כיוון שלא הבינו אותם בעצמם או שמו לב אליהם, גם אם לא אמרנו דבר ואין הם אשמים בכך.

רגשות – חוסר רגש של אחד הצדדים או יחסים אמפטיים משני הצדדים יכולים להוביל להתקררות היחסים והרגשה כי האהבה נעלמה והחיים משעממיים ונטולי עניין.

משקעים – מריבות וויכוחים מהעבר שהסתיימו ללא פתרון ממשי ונותרו תלויים באוויר, ומעת לעת הופכים להיות חלק במריבות וויכוחים חדשים גם אם אין הם קשורים אליהם ישירות.

יחסים – מערכת יחסים פגומה בעבר עם בני זוג או ההורים וכדומה יכולה להשפיע על התקשורת במערכת היחסים העכשווית בנקודות זמן כאלו ואחרות.

כל מי שמערכת היחסים שלהם סובלת מהיעדר תקשורת זוגית בריאה ותקינה ומבינים כי אם לא יתבצע שינוי מהותי הם יאבדו את הזוגיות או יגיעו להליך גירושין, רצוי כי יתעשתו בזמן ויפנו לקבלת אימון אישי לזוגיות שיחזק את הקשר מחדש ויאפשר תקשורת זוגית טובה יותר בעתיד.

אין כל ספק כי אימון זוגי נכון ומקצועי יכול להחזיר את הזוגיות שלכם למסלול ולבנות מחדש את האהבה והרגשות בין שניכם.

bottom of page